Internet Idea rozpoczęła współpracę z Hypernix Technologies

Internet Idea podpisała umowę z Hypernix Technologies, dzięki której stanie się w Polsce wyłącznym dystrybutorem systemu Gooey. Rozwiązanie to umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym osób przegląd...

Internet Idea podpisała umowę z Hypernix Technologies, dzięki której stanie się w Polsce wyłącznym dystrybutorem systemu Gooey. Rozwiązanie to umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym osób przeglądających jednocześnie tę samą stronę WWW. Po raz pierwszy w Polsce zostanie ono wdrożone na stronach portalu YoYo.pl, którego właścicielem jest Internet Idea. Usługa ta zostanie udostępniona we wrześniu br.

"Chcielibyśmy, aby Internauci odwiedzający nasz portal mieli poczucie wspólnoty i możliwość bezpośredniego komunikowania się, a co za tym idzie, aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach, takich jak wywiady z ekspertami z różnych dziedzin czy gwiazdami" - mówi Arkadiusz Kuich, prezes zarządu Internet Idea.

Oprogramowanie Gooey pojawiło się na rynku w połowie 1999 r. i posiada obecnie blisko 10 mln zarejestrowanych użytkowników.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200