Internet Biznes: nowa oferta TPI

Firma wprowadza na rynek pakiet niedrogich usług umożliwiających, małym i średnim firmom, szybkie uruchomienie serwisu WWW oraz jego zdalną obsługę.

TP Internet wprowadza usługi Internet Biznes oraz Internet Biznes +. Oferta skierowana jest dla małych i średnich firm. W ramach Internet Biznes klientom oferowane jest 80 MB przestrzeni dyskowej na serwerach tpi, wraz z możliwością założenia wirtualnego serwera i dowolnej liczby kont pocztowych. TPI zapewnia również wykonanie standardowej witryny WWW, na bazie szablonu który klient wybierze z zaoferowanego zestawu. Obsługa serwera i administrowanie jego zasobami odbywa się zdalnie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Klienci otrzymują zestaw narzędzi umożliwiających generowanie raportów, zakładanie i utrzymywanie stron WWW, kont pocztowych czy wykonywanie kopii bezpieczeństwa. W ramach usługi TPI przeprowadza również jednorazowe przeszkolenie pracowników danej firmy w zakresie obsługi udostępnianych narzędzi.

Koszt usługi Internet Biznes, razem z utrzymaniem wybranej przez firmę domeny, wynosi 576 zł netto. W wersji Biznes + (120 MB miejsca na serwerze) cena wzrasta do 720 zł. TP Internet oferuje opcjonalne usługi pomocy technicznej przy konfigurowaniu oprogramowania, dodatkowe szkolenia pracowników czy implementacji modułów sprzedaży produktów przez Internet (bez obsługi kart kredytowych).

Zobacz również:

  • Google Meet stawia na większe możliwości streamingu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200