Interactive Intelligence wprowadza program monitorującą pracę CC na iPadzie

Firma Interactive Intelligence Group wydała aplikację mobilną Interaction Supervisor iPad Edition - oprogramowanie przystosowane do pracy na iPadzie lub iPadzie mini, usprawniające kontrolę jakości w centrach obsługi klienta. Aplikacja oferuje administratorom contact center dostęp do informacji w dowolnej lokalizacji.

Rozwiązanie zawiera konfigurowalną konsolę, która umożliwia mobilny, bezprzewodowy dostęp do statystyk analizy mowy w czasie rzeczywistym, a także do ocen poziomu usług według grupy roboczej, kolejki, konsultanta lub przedziału czasowego.

Alarmy w czasie rzeczywistym powiadamiają kierowników o przekroczeniu określonych progów jakościowych, na przykład średniego czasu oczekiwania na połączenie. Dostępny jest też widok lokalizacji konsultantów. Pokazuje on przy jakich stanowiskach siedzą konsultanci i jaki mają status (np. „Na obiedzie”, „Na szkoleniu”), a także wyświetla ich zdjęcia oraz umiejętności.

Zobacz również:

  • Giełda kryptowalut BingX w wersji 3.0

Więcej informacji o rozwiązaniu można znaleźć pod adresem http://www.inin.com/solutions/Pages/Interaction-Supervisor-iPad-Edition.aspx.

Zapraszamy na konferencję Best in Cloud, która podpowie Państwu jak przełożyć rozwiązania chmurowe na wyraźny efekt biznesowy. Konferencja odbędzie się 19 listopada 2013 w Warszawie.

Best in Cloud to nasza propozycja rzeczowej dyskusji o Cloud Computing w polskich firmach. O najlepszych pomysłach i przykładach zastosowania rozwiązań Cloud Computing w rodzimych uwarunkowaniach. Konferencja zogniskowana jest wokół wystąpień 6 finalistów konkursu Best in Cloud. To będzie duża porcja doświadczenia, wiedzy, inspiracji. Podanej w sposób syntetyczny i interaktywny, łącząc wymiary biznesowy, strategiczny i technologiczny.

Szczegółowy program konferencji pod adresem http://www.computerworld.pl/konferencja/BestinCloud.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200