Integrator za połowę ceny

Dział Rozwiązań Sieciowych AB rozpoczyna trwającą do końca czerwca promocyjną sprzedaż rozwiązania integrującego głos, obraz i dane (Video Voice Data) firmy Vanguard.

Dział Rozwiązań Sieciowych AB SA rozpoczyna trwającą do końca czerwca promocyjną sprzedaż rozwiązania integrującego głos, obraz i dane (Video Voice Data) firmy Vanguard.

Na składa się RemoteVU Guardian i Vanguard 320 z kartami głosowymi dual FXS. Zakup pakietu premiowany jest 43-procentowym upustem cenowym. Promocją objęte są również wszelkie akcesoria, oprogramowanie zakupione wraz z RemoteVU Guardian i routerem Vanguard 320.

Oferowane przez DRS AB rozwiązanie dostarcza pojedynczy, zintegrowany system dla obsługi danych, głosu i wideo poprzez sieć IP i Frame Relay. Bazuje na urządzeniu RemoteVU Guardian i routerze Vanguard 320 z portami głosowymi FXS do podłączenia aparatów telefonicznych i ewentualnie głośnika. Każdy kto zechce połączyć się z osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo w firmie po prostu podnosi słuchawkę. Po drugiej stronie łącza LAN/WAN dostępny jest obraz i dźwięk.

Więcej informacji:

AB

ul. Kościerzyńska 32

51-416 Wrocław

http://www.ab.pl

http://www.vanguard.ab.pl


TOP 200