Integracja architektury BladeSystem z przełącznikiem Cisco

HP i Cisco poinformowały, że przystępują do integrowania technologii opartej na przełącznikach Cisco z architekturą HP Blade System. Nowe rozwiązanie pojawi się w ofercie HP już w tym miesiącu.

Integracja architektury BladeSystem z przełącznikiem Cisco
Architektura HP BladeSystem, wsparta nowym modułem Cisco (przełącznik GE), zwiększy znacznie wydajność centrów obliczeniowych. Cisco zaprojektował moduł Gigabit Ethernet w taki sposób, aby był on w pełni kompatybilny z rozwiązaniem HP BladeSystem typu p-Class.

Przełącznik Cisco zaprojektowany dla HP BladeSystem łączy się z siecią tylko raz. Każda kolejna zmiana jest wykonywana poprzez konfigurację bez konieczności zmian w okablowaniu. Urządzenie umożliwia dynamiczną skalowalność oraz alokację zasobów bez potrzeby zmian w fizycznych połączeniach. Przełącznik jest kompatybilny z dotychczasowymi rozwiązaniami Cisco bez ponoszenia dodatkowych kosztów czy konieczności uczenia się obsługi nowego systemu operacyjnego.

Zobacz również:

  • Cisco opuści rynek rosyjski
  • Matryca OLED w laptopie - ważna innowacja czy zbędny wydatek?
  • Nowoczesna sala konferencyjna - jakie wyposażenie warto wybrać?

Więcej informacji pod tym adresem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200