Integracja Windows NT i NetWare

Novell wprowadził nowy kurs dla administratorów sieci Windows NT i NetWare.

Novell wprowadził nowy kurs dla administratorów sieci Windows NT i NetWare.

Firma Novell ogłosiła nowy kurs szkoleniowy 555 IntranetWare: Integrating Windows NT. Kurs ten jest pierwszym tego typu trzydniowym szkoleniem, którego celem jest przygotowanie administratorów sieci do pracy w środowisku sieci heterogenicznych i nauczenie ich integrowania NetWare i IntranetWare z serwerami Windows NT.

Kurs przeznaczony jest głównie dla administratorów IntranetWare, którzy chcą zdobyć większe doświadczenie w zarządzaniu sieciami Windows NT. Uczestnicy kursu nabywają umiejętność instalowania i konfigurowania oprogramowania klienta IntranetWare dla Windows NT Workstation i Server, a także dowiadują się, jak używać oprogramowania NT Application Server Manager, umożliwiającego zarządzanie serwerami NT z poziomu systemu Novella.

Jedną z umiejętności nabytych w czasie kursu jest integracja sieci pracujących z Windows NT w ramach jednego drzewa usług katalogowych NDS, znajdującego się na serwerze NetWare. Pozwala to zarządzać kontami i grupami użytkowników dla systemów NT i IntranetWare z jednego miejsca (NDS-u), zdalnie wykonywać instalację oprogramowania na stacjach roboczych Windows NT, a także zarządzać całą siecią.

Promocje

Wzięcie udziału w kursie 555 IntranetWare: Integrating Windows NT lub też zarejestrowanie się w terminie do 30 kwietnia br. uprawnia do 25% zniżki. Promocja dostępna jest w ramach programu edukacyjnego "Increase Your Net Worth", ogłoszonego niedawno przez Novella.

Stu pierwszych uczestników kursu (niestety, na całym świecie) otrzyma bezpłatnie pakiet Novell Productivity Pack, zawierający oprogramowanie Novella i wiele narzędzi zwiększających funkcjonalność sieci NetWare. Wszyscy uczestnicy, bez względu na kolejność, ale biorący udział w kursie przed 31 lipca br., otrzymają również bezpłatnie CD-ROM z narzędziami integracyjnymi dla serwerów Windows NT (NT Integration Products CD).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200