Instagram oferuje dwie przydatne nowości

Szef Instagrama zamieścił na swoim koncie wpis informujący użytkowników tej usługi, posiadających profesjonalne konta, że wkrótce będą mieli do dyspozycji dwa nowe rozwiązania, które ułatwią im znakomicie życie. Jedno z nich pozwoli im planować z dużym wyprzedzeniem posty, a dzięki drugiemu będą mogli dużo łatwiej nawigować po całej usłudze.

Grafika: Instagram

Obecnie chcąc zaplanować wpis, użytkownik musi korzystać z zewnętrznych narzędzi. Nowa funkcja zlikwiduje tę niedogodność. Funkcja zaplanowanych postów ma na celu pomóc indywidualnym użytkownikom i firmom planować z dużym wyprzedzeniem posty. Wraz z aktualizacją usługi, jej użytkownicy będą mogli planować swoje posty nawet z 75-dniowym wyprzedzeniem. Funkcja ta został już udostępniona użytkownikom urządzeń Android, ale wkrótce ma się pojawić też się na platformie iOS.

Inną ważną zapowiedzią jest całkowita przebudowa internetowej strony Instagrama. Obecnie wersja internetowa nie przypomina typowej webowej aplikacji i jest po prostu trudna w nawigowaniu. Aby rozwiązać ten problem, Instagram zaprojektował zupełnie nową stroną Instagram.com. Zgodnie z zapowiedzią ma być „szybsza, bardzie przejrzysta, pracująca intuicyjnie i łatwiejsza w obsłudze. Będzie też kompatybilna z monitorami wielkoekranowymi, które stały się już normą dla wielu użytkowników tej usługi".

Zobacz również:

  • Instagram i Facebook wezmą wkrótce rozwód
  • Meta wprowadzi do Europy usługi wolne od reklam
  • Twitter ponownie zwiększył limit dotyczący długości wpisów
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200