Innowacje nie rodzą się w odosobnieniu – przyjdź na Think Summit 2019 lub obejrzyj online!

Materiał promocyjny 17 września w Warszawie odbędzie się jedno z największych i najważniejszych wydarzeń technologicznych roku. IBM Think Summit, bo o nim mowa, umożliwia uczestnikom udział w aż czterech kampusach tematycznych. W tym roku eksperci podzielą się wiedzą z takich obszarów tematycznych jak Dane & AI, Chmura & Infrastruktura, Bezpieczeństwo & Ciągłość działania czy Smart Ideas. Co ważne, transmisja z konferencji dostępna będzie na żywo na stronie Computerworld Polska. Zapraszamy do rejestracji!

Konferencje branżowe są idealnym miejscem do zainspirowania się, dowiedzenia się o najnowszych trendach, rozszerzenia sieci kontaktów oraz spotkania światowych ekspertów w różnych dziedzinach. Jeżeli szukają Państwo okazji do pogłębienia wiedzy i rozwoju w branży IT, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kampusami drugiej edycji konferencji Think Summit.

Think Summit odbędzie się 17 września 2019, w Warszawie, w Centrum Praskim Koneser. Wydarzenie zostało podzielone na cztery kampusy tematyczne:

  • Chmura & Infrastruktura: analiza scenariuszy w kontekście najnowszych badań rynkowych oraz działających wdrożeń u klientów IBM, problematyka współistnienia chmury i „tradycyjnych data center”, wpływ komputerów kwantowych na zmianę tradycyjnego modelu obliczeniowego.
  • Bezpieczeństwo & Ciągłość Działania: przywracanie ciągłości działania po incydentach w środowisku multicloud, przewidywanie zagrożeń oraz przeciwdziałanie im.
  • Dane & AI: strategie zbierania, analizowania i wykorzystywania dane do podejmowania najlepszych decyzji biznesowych w dobie sztucznej inteligencji.
  • Smart Idea: przegląd nowych rozwiązań wspierających rozwój biznesu.

Innowacje nie rodzą się w odosobnieniu – przyjdź na Think Summit 2019 lub obejrzyj online!

Konferencja Think Summit 2019 odbywa się w Warszawie, jednak już teraz zapraszamy chętnych z całej Polski do rejestracji na transmisję internetową z tego wydarzenia.

Innowacje nie rodzą się w odosobnieniu – przyjdź na Think Summit 2019 lub obejrzyj online!