Infovide wybiera ERP dla NAVO

Spółka doradczo-konsultingowa Infovide przeprowadza dla spółki NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna analizę, która pomoże jej w wyborze systemu klasy ERP. Firma NAVO działa w branży handlowej na rynku prod...

Spółka doradczo-konsultingowa Infovide przeprowadza dla spółki NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna analizę, która pomoże jej w wyborze systemu klasy ERP. Firma NAVO działa w branży handlowej na rynku produktów szybkozbywalnych (FMCG - Fast Moving Consumer Goods).

Przygotowania NAVO do wyboru systemu ERP odbywają się w dwóch etapach. W pierwszym Infovide przeprowadziła analizę przedwdrożeniową dla jednej z pięciu spółek, które po połączeniu stworzyły firmę NAVO. Analiza części spółki NAVO polegająca na przestudiowaniu procesów biznesowych i wskaźników ekonomicznych, określeniu potrzeb informacyjnych zarządu i kierownictwa firmy oraz skontrolowaniu struktury informatycznej pomóc ma w odniesieniu jej wyników na całą strukturę NAVO.

Zobacz również:

W drugim etapie analizy Infovide przygotowała tzw. Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia, dzięki czemu pracownicy NAVO uzyskali wiedzę na temat kształtowania swojej oferty handlowej.

Nad samym wdrożeniem systemu ERP czuwać będą konsultanci Infovide, którzy dopilnują aby adaptacja systemu odbyła się zgodnie z terminem, budżetem i projektem informatycznym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200