Infovide wspomaga Xtrade

Firma konsultingowo-doradcza podjęła współpracę ze spółką Xtrade. Na mocy umowy Infovide będzie promować i wdrażać oprogramowanie eProcurement firmy Commerce One, niezbędne do czynnego uczestnictwa w wymianie handlowej za pomocą platformy Xtrade.

"Decyzja o współpracy z Xtrade wynika z zainteresowania Infovide tą dziedziną - handlem elektronicznym. Praktyczny kontakt z wiodącymi technologiami już dostępnymi na rynku, pomagą nam w naszej głównej działalności - doradztwie", wyjaśnił przesłanki zawarcia umowy Paweł Wiechecki, dyrektor katowickiego oddziału Infovide.

Infovide sama również skorzysta z platformy Xtrade, dzięki czemu spółka liczy na poczynienie oszczędności przy zakupach materiałów niezbędnych do prowadzenia normalnej działalności biznesowej.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

"W ramach współpracy z Xtrade będziemy m.in. dostosowywać procesy biznesowe Klientów platformy do wymagań oprogramowania Commerce One, oraz integrować ich wewnętrzne systemy, np. ERP z aplikacją eProcurement", dodał P. Wiechecki.

Infovide będzie się również starać pozyskiwać klientów dla platformy Xtrade. "Kryterium doboru klientów platformy nie jest konkretna branża lub sektor gospodarki. Znajdą się tu zarówno firmy z sektora bankowego, finansowego, ubezpieczeniowego, jak i przemysłu czy administracji państwowej. Liczy się przede wszystkim wielkość firmy i wielkość kwot, jakie wydaje podmiot. Nie bez znaczenia jest również rozproszenie geograficzne czy ilość posiadanych oddziałów. W przypadku takiech firm uzyskuje się szczególnie duże efekty w obniżaniu kosztów", wyjaśnił dyrektor Wiechecki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200