Infovide też na parkiet

Firma doradcza Infovide jako kolejna spółka z branży informatycznej chce zadebiutować na giełdzie. Szczegóły oferty do publicznej wiadomości ma podać jeszcze w lipcu. Będzie to już kolejne podejście Infovide do GPW. Zarząd spółki wspominał o wejściu na parkiet {{a:HTTP://www.computerworld.pl/news/43472.html}}już cztery lata temu{{/a}}, ale firma musiała poczekać na lepszą koniunkturę.

Infovide też na parkiet

Borys Stokalski, prezes Infovide SA

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że ofertą publiczną Infovide zajmie się Internetowy Dom Maklerski SA. Szczegóły maja być znane najpóźniej do połowy lipca br.

Infovide specjalizuje się w usługach doradczych. Do jej klientów należą m.in. operatorzy telekomunikacyjni, firmy z sektora finansowego czy administracji. W 2005 roku przychody spółki wyniosły 56,4 mln zł. W bieżącym - wedle deklaracji zarządu Infovide - mają przekroczyć 68 mln zł.

Przypomnijmy, że na giełdę wybiera się także kilka innych spółek z branży informatycznej. Plany w tym zakresie ogłosiły już: AB, Action, Asseco Slovakia, e-Card, Lumena, NTT.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200