Infovide bliżej SAP-a

Infovide zyskało status dedykowanego partnera SAP Polska. Porozumienie pomóc ma w wypromowaniu na rynku hurtowni danych SAP BW.

Infvovide uzyskała status partnera dedykowanego SAP Polska dla komponentu mySAP.com - SAP Business Information Warehouse (SAP BW - Hurtownia Danych). Porozumienie rozszerza dotychczasową współpracę w ramach usług konsultingowo-wdrożeniowych platformy mySAP.com. W ramach tej współpracy Infovide m.in. wdrażała ostatnio projekt SAP HR w Energis Polska i SAP R/3 w ALSTOM T&D (wspólnie z T-Systems).

Porozumienie pomóc ma w wypromowaniu na rynku hurtowni danych SAP-a. SAP BW jest gotowym do użycia rozwiązaniem. Zawiera OLAP procesor, zautomatyzowaną ekstrakcję danych i konwersję danych (staging tools), prekonfigurowane repozytorium meta-danych (tzw. Business Content), interfejs użytkownika Business Browser i Business Explorer z narzędziem do raportowania i analizy, a także narzędziami do administracji.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200