Infosystem '99: Panowanie nad papierem

Xerox zaprezentuje nowe modele urządzeń do drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania, przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych biur.

Xerox zaprezentuje nowe modele urządzeń do drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania, przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych biur.

Na stoisku będzie można zobaczyć sprzęt o wysokiej wydajności, a w szczególności poznać jego specyficzne zastosowanie, np. w studiach graficznych, firmach zajmujących się reklamą, drukarniach, powielarniach wysokonakładowych lub biurowych systemach sieciowych, mających co najmniej 15-20 użytkowników. Natomiast mniejsze urządzenia przeznaczone na rynek SOHO, które oferuje Xerox Channels, prezentowane są przez dystrybutora (STGroup - pawilon 23C, stoisko 356).

Firma przedstawi m.in. kolorowe drukarko-kopiarki Document Centre 40 o szybkości 40 str./min i model 5799 (9 str./min) oraz sieciowy system wielofunkcyjny (drukarka, kopiarka, faks, skaner i serwer drukowania) - Document Centre 230ST. To ostatnie urządzenie jest dobrym przykładem tendencji do integracji różnych funkcji i eliminacji redundantnego wyposażenia biurowego. Umożliwia ono drukowanie z szybkością do 32 str./min (rozdzielczość 800 dpi), kopiowanie - 30 str./min (400 dpi) i skanowanie - 32 str./min (również dwustronne), wykorzystywane także przy wysyłaniu faksów papierowych. Document Centre 230ST jest standardowo przystosowany do pracy w sieciach komputerowych.

Użytkowników indywidualnych lub zaopatrzeniowców małych biur powinny zainteresować najnowsze modele sprzętu Xerox, prezentowane przez STGroup. Są to m.in. laserowe drukarko-kopiarki WorkCentre XE84 o szybkości druku-kopiowania 8-6 str./min oraz Document Work Centre 450cp - ulepszona wersja Document Work Centre 450 - urządzenie integrujące funkcje kolorowej, atramentowej drukarki, faksu klasycznego lub komputerowego, kopiarki i skanera.


TOP 200