Infosystem 2002

Poznańskie targi, pozostając największa tego typu imprezą w Polsce, w tym roku będą jednak nieco mniej przekrojowe. Z udziału wycofała się znaczna liczba zagranicznych firm i większość dystrybutorów. W ofercie Infosystem 2002 mają dominować systemy bezpieczeństwa, komputery przenośne oraz – jak zawsze – systemy wspomagające zarządzanie.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Telekomunikacji, Technologii Informatycznych i Elektroniki Infosystem 2002. Organizatorzy zapowiadają udział 660 wystawców. Poznańskie targi, pozostając największa tego typu imprezą w Polsce, będą jednak nieco mniej przekrojowe. W tym roku z udziału wycofała się znaczna liczba zagranicznych firm i większość dystrybutorów. W ofercie Infosystem 2002 mają dominować systemy bezpieczeństwa, komputery przenośne oraz – jak zawsze – systemy wspomagające zarządzanie.

Targom towarzyszyć będzie kilkadziesiąt seminariów i spotkań branżowych, m.in. konferencja poświęcona projektowi sieci optycznej PIONIER 2002 oraz Forum Gospodarcze Telekomunikacja i Ekonomia (TEL-EKON).

Zobacz również:

Decyzją organizatorów, w tym roku Infosystem 2002 został połączony z dwiema innymi poznańskimi imprezami - Poligraf-Produkt i Euro-Reklama. Targi potrwają do 26 kwietnia.


TOP 200