Infosys BPM z IBM uruchomiły wspólnie nowoczesne Centrum AI i Automatyzacji w Polsce

Klienci nowego centrum zlokalizowanego w Łodzi uzyskają bezpośredni dostęp do różnych rozwiązań cyfrowych z zakresu analizy danych, sztucznej inteligencji i hiperautomatyzacji.

Christina Morillo/ Pexles

Transformacja cyfrowa będzie stanowiła o przyszłości przedsiębiorstw w Polsce i na świecie, a biznes potrzebuje innowacyjnych rozwiązań z obszaru chmury hybrydowej. Infosys BPM we współpracy z IBM uruchomiły w Łodzi nowoczesne Infosys Business Experience Lounge – przestrzeń rozwoju innowacji cyfrowych. Ten kolejny krok w kierunku digitalizacji procesów biznesowych jest efektem dwuletniej ścisłej współpracy pomiędzy firmami.

W utworzonym we współpracy z IBM showroomie technologicznym zaprezentowane zostało szerokie portfolio rozwiązań w zakresie gromadzenia i analizy danych oraz sztucznej inteligencji. Rolą Infosys Business Experience Lounge jest uzupełnienie bogatej oferty usług Infosys BPM o wiedzę specjalistyczną w obszarze nowych technologii. Uruchomienie centrum jest częścią obchodów 15-lecia Infosys BPM w Polsce.

Zobacz również:

  • IBM wprowadza watsonx.governance
  • TikTok z centrami danych w Europie

Klienci uzyskają bezpośredni dostęp do różnych rozwiązań cyfrowych z zakresu analizy danych, sztucznej inteligencji i hiperautomatyzacji, takich jak IBM CloudPak for Data, IBM Watson Assistant i IBM Watson Discovery, IBM SaferPayments, IBM Blockchain, IBM Sterling Supply Chain, IBM Risk and Fraud Detection software, and Envizi for Sustainability oraz Envizi for Sustainability, wraz z kluczowymi rozwiązaniami Infosys BPM, w tym Infosys Intelligent Document Processing, Infosys Interaction Analytics, Infosys Multilingual Conversational AI, Infosys Accounts Payable on Cloud, Infosys Cortex, Infosys Material Master Harmonization i Infosys Data Workbench.

Źródło: Infosys BPM

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200