Infoshare – święto cyfrowego świata

W tym roku konferencja Infoshare odbyła się w wersji online i przyciągnęła rekordową liczbę uczestników.

Ponad 7,5 tys. osób z 71 krajów, 250 startupów technologicznych i korporacji, 200 ekspertów z całego świata i 9 scen w Gdańsku, z których przez 6 dni prowadzona była transmisja – to konferencja w liczbach. To jedno z największych wydarzeń technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wśród prelegentów byli m.in. Ben Marrel, współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Breega, specjalizującego się w startupach finansowych; Axel Bard Bringéus, Deal Partner w EQT Ventures i współtwórca sukcesu platformy Spotify

Zobacz również:

  • Amerykański Sidewalk firmy Amazon może być cenny dla biznesu
  • Spotify zaczyna zwalniać pracowników

i Joanne Pransky, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się pionierską dziedziną – psychiką robotów. To także bohaterowie niedawnych wywiadów Computerworld.

„Tegoroczny Infoshare to rekord pod względem liczby uczestników i duży sukces, jeśli patrzymy na to wydarzenie z perspektywy onlineowych konferencji. Potwierdza to ogromne zaangażowanie zaproszonych prelegentów, firm z wirtualnego Expo i samych uczestników, który aktywnie uczestniczyli w wystąpieniach i sesjach Q&A. To także rekord jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń do Startup Contest. Z całego świata napłynęło ich blisko 700” – skomentował Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

Infoshare – święto cyfrowego świata

Brytyjski startup iLoF - Intelligent Lab on Fiber wygrał 20 tysięcy EURO w prestiżowym konkursie, organizowanym podczas konferencji. O tytuł zwycięzcy Startup Contest, ubiegało się blisko 700 startupów z całego świata. Drugie miejsce zajęła polska firma Medicsen, a trzecie ProovStation z Francji. Nagrody zostaną przeznaczone na dalszy rozwój innowacyjnych pomysłów.

Łączna pula nagród w konkursie wyniosła 30 tysięcy EURO. Nagrody ufundował Prezydent Miasta Gdańska.

Computerworld był patronem medialnym wydarzenia

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200