Infoshare 2020 Online - różne oblicza technologii

6 dni live-streamingu, ponad 100 prelegentów – uznanych ekspertów z największych firm technologicznych, którzy wystąpią na 9 scenach tematycznych, w tym 7 dedykowanym developerom. To wszystko czeka na uczestników Infoshare. Tegoroczna konferencja w formacie online, transmitowanym na cały świat z Gdańska odbędzie się w dniach 23-25 i 28-30 września. Computerworld jest patronem medialnym wydarzenia.

Infoshare 2020 Online - różne oblicza technologii

Fot. Infoshare

Konferencja online z mocnym akcentem na deweloperów

Tegoroczna konferencja nabierze zupełnie nowego kształtu. Codziennie uczestnicy będą mogli oglądać transmisję na żywo na 2 równoległych kanałach. Program obejmuje prelekcje przedstawiane na 9 scenach tematycznych, w tym aż na 7 scenach technologicznych: DevTrends Stage, Backend Stage, Front-end Stage, DeepTech Stage, Security Stage, IT Leaders, DataTech Stage oraz Inspire Stage i Marketing Stage.

Światowi eksperci i innowatorzy

Wśród prelegentów Infoshare 2020 Online znajdziemy m.in.

Audrey Tang – tajwańską minister ds. cyfryzacji i programistkę wolnego oprogramowania, znaną z ożywienia języków Perl i Haskell. Jako aktywna działaczka na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego podczas swojej prelekcji Digital Social Innovation na scenie Inspire opowie o cyfrowych innowacjach społecznych.

Zobacz również:

  • Współzałożyciel LinkedIn wychodzi z zarządu OpenAI
  • Canva dodała narzędzia projektowe oparte na AI do swojego Visual Worksuite

John Romero – wielokrotnie nagradzany programista i projektant gier, twórca takich tytułów jak Wolfenstein 3D, DOOM, Quake, Heretic i Hexen, uznawany za „ojca strzelanek FPS”. Wystąpi na DevTrends Stage, opowiadając o początkach IG Software i zasadach programowania, na których opierają się kultowe gry firmy (prelekcja: The Early Days of Id Software).

Joanne Pransky – World's First Robotic Psychiatrist, futurolog, pionierka w rozwoju relacji człowiek – robot. Jej życiową misją jest przygotowanie społeczeństwa na nieuniknioną przyszłość w której roboty będą naszymi partnerami, towarzyszami i współpracownikami. Jako pierwszy na świecie psychiatra robotyczny w prelekcji Sane robots, insane humans, and why I pioneered the field of Robotic Psychiatry opowie o swojej drodze, pacjentach i o tym jak pozostać człowiekiem w nieludzkim świecie. Joanne Pransky wystąpi na Inspire Stage. Natomiast nasi czytelnicy już jutro będą mogli przeczytać w serwisie Computerworld wywiad z Joanne.

Na scenach technologicznych nie zabraknie uznanych ekspertów IT z największych firm technologicznych. Dzielić się swoją wiedzą będą m.in. Rich Dutton (Google), (Kyle Boss (Tinder), Sebastian Grodzicki (Elastic), czy Shioulin Sam (Cloudera). Na scenie Inspire zobaczymy również doświadczonych przedsiębiorców i międzynarodowych inwestorów takich jak Brad Feld czy Axel Bard Bringéus (Director of International Growth w Spotify).

Nowe możliwości networkingu

W ramach konferencji Infoshare organizatorzy przygotowują także wirtualne expo dla startupów (Startup Expo) i dla partnerów (Virtual Partner Expo) oraz Online Matchmaking – wirtualną przestrzeń do spotkań online. Za pomocą dedykowanego narzędzia stworzonego specjalnie na to wydarzenie będzie możliwość porozmawiać z innymi uczestnikami np. potencjalnymi pracownikami, partnerami biznesowymi, klientami lub inwestorami.

Specjalna zniżka dla czytelników Computerworld

>>> wpisz kod is20comwld15 i uzyskaj 15% rabatu na zakup biletu na Infoshare.

Więcej informacji: www.infoshare.pl

Bilety: https://infoshare.pl/is-register/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200