Informix przeprowadza reorganizację

Dotychczasowe pięć działów ma zostać połączonych w dwie podstawowe grupy: DataBase Business Operations i Solutions Business Operations. Zarząd firmy zdominowali przedstawiciele przejętej przez Informixa firmy Ardent Software.

Tuż po zmianie na stanowisku prezesa, przedstawiciele Informixa poinformowali o planach reorganizacji firmy. Dotychczasowe pięć działów zostanie połączonych w dwie podstawowe grupy - DataBase Business Operations i Solutions Business Operations. Nowa struktura organizacyjna ma usprawnić działalność firmy, począwszy od rozwoju produktów po ich marketing i sprzedaż.

Na czele DataBase Business Operations stanie Jim Foy, który przeszedł do Informixa w marcu br. z Ardent Software. Dyrektorem drugiego działu zostanie Pete Fiore, także były pracownik Ardent. Oznacza to zdominowanie kierownictwa Informixa przez pracowników przejętej w ubiegłym roku spółki. W lipcu br., Peter Gyenes zastąpił bowiem Jean-Yves Dexmiera na stanowisku prezesa firmy. Peter Gynes był prezesem i dyrektorem wykonawczym Ardent Software.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200