Informix Software podejmuje współpracę z BroadVision.

System bazodanowy Informix Dynamic Server 9 zostanie zintegrowany z oprogramowaniem One-To-One Enterprise 6.0, służącym jako platforma do budowy złożonych aplikacji sieciowych.

Informix Software informuje o podjęciu współpracy z BroadVision w celu zintegrowania oprogramowania Informix Dynamic Server 9 (IDS) z opracowaną przez BroadVision platformą dla e-biznesu o nazwie One-To-One Enterprise 6.0 Jest ona zgodna z Java (J2EE) i służy do budowy personalizowanych serwisów sieciowych. W Polsce z oprogramowania firmy korzysta m.in. serwis Expander.pl. Kolejne wdrożenia systemów BroadVision prowadzone są w PKN Orlen i Banku Gospodarki Żywnościowej.

Kolejna wersja platformy One-To-One zgodna jest z technologiami JavaBeans, JavaServer Pages oraz standardami COM, CORBA, XML, WML. Producent utrzymuje, że One-To-One Enterprise 6.0 będzie najbardziej otwartą z dostępnych na rynku platform do tworzenia aplikacji dla e-biznesu.

Zobacz również:

  • HPE zaprezentowało serwer nowej generacji HPE ProLiant RL300 Gen11
  • Jak zmieni się zarządzanie sprzętem Apple w macOS 13 (MDM) ?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200