Informatica Cloud Forum. Bezpłatna rejestracja

O zarządzaniu danymi w chmurze, ich bezpieczeństwie i dostępnych w Polsce publicznych platformach rozwiązań chmurowych będzie można usłyszeć na bezpłatnej konferencji Informatica Cloud Forum 2019.

Informatica Cloud Forum 2019 to organizowana przez firmę Integral Solutions konferencja poświęcona technologiom chmurowym. Konferencja odbędzie się w Warszawie 5 czerwca 2019 roku, a po wcześniejszej rejestracji, udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Główne tematy konferencji to:

- Dostępne rozwiązania zarządzania danymi w chmurze, ich zalety i stojące przed użytkownikami wyzwania.

Zobacz również:

- Warunki organizacyjno–prawne dla chmury w Polsce.

- Publiczne platformy rozwiązań chmurowych i korzyści płynące z ich zastosowania

- Założenia i cele rządowej chmury obliczeniowej oraz Polskiej Chmury Krajowej.

- Bezpieczeństwo i anonimowość danych w chmurze.

Konferencję organizuje Integral Solutions, firma działająca na polskim rynku od 2003 roku, która jest oficjalnym polskim dystrybutorem rozwiązań Informatica.

Informatica Cloud Forum. Bezpłatna rejestracja

Oferta Integral Solutions obejmuje szeroko rozumiany obszar Integracji Danych od zasilania hurtowni przez synchronizację danych między systemami operacyjnymi, wymianę danych w procesach B2B, ich migrację podczas konwersji lub wdrożeń nowych wersji systemów ERP. Natomiast Informatica oferuje oprogramowanie do migracji danych, zasilania systemów bazodanowych - ETL (Extraction, Transformation, Loading) i systemy klasy Business Inteligence oraz do zarządzania metadanymi.

Patronem medialnym Informatica Cloud Forum 2019 jest Computerworld IDG. Zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji.


TOP 200