Infoblox Exchange – konferencja poświęcona bezpieczeństwu DNS

6 marca w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona tematyce technologii Infoblox. Podczas jednodniowego wydarzenia, goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym oraz licznych sesjach seminaryjnych.

Infoblox Exchange – konferencja poświęcona bezpieczeństwu DNS

Infoblox Exchange jest konferencją dedykowaną dla firm i organizacji zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa infrastruktury, w szczególności tych używających bądź zainteresowanych używaniem technologii Infoblox.

Podczas całodniowej konferencji przedstawiciel Poczty Polskiej podzieli się swoimi doświadczeniami z największej w naszym kraju implementacji DNS/DHCP Infoblox, specjalista z McAfee przybliży tematykę OpenDXL oraz integracji tej technologii w ramach otwartej infrastruktury bezpieczeństwa. Dowiemy się także jakie doświadczenia posiada firma Vectra w zakresie ochrony DNS oraz jak efektywnie zarządzać polityką bezpieczeństwa w środowiskach heterogenicznych.

Zobacz również:

Punktem kulminacyjnym konferencji będzie specjalny panel dyskusyjny poświęcony tematyce DNS/DHCP/IP.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wydarzenie rozpocznie się już 6 marca 2018 roku o godzinie 8:30 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!


TOP 200