InfoStar dla dziennikarza Computerworld

Podczas warszawskich targów Eurocom Expo 2006 odbyła się ceremonia wręczenia nagród w XIV edycji konkursu InfoStar. Jednym z laureatów został nasz redakcyjny kolega Sławomir Kosieliński. Nagrodę InfoStar otrzymał w kategorii Propagowanie informatyki.

Podczas warszawskich targów Eurocom Expo 2006 odbyła się ceremonia wręczenia nagród w XIV edycji konkursu InfoStar. Jednym z laureatów został nasz redakcyjny kolega Sławomir Kosieliński. Nagrodę InfoStar otrzymał w kategorii Propagowanie .

InfoStar dla dziennikarza Computerworld

Sławomir Kosieliński

Sławomir Kosieliński specjalizuje się w Computerworld m.in. w zagadnieniach związanych z informatyzacją sektora administracji. Zajmuje się także rynkiem telekomunikacyjnym.

Konkurs organizowany przez Centrum Promocji Informatyki - przy współpracy Biura Reklamy - ma na celu wyróżnienie osób związanych z teleinformatyką w Polsce. W tegorocznej jego edycji nagrody InfoStar zdobyli także: Marek Gondzio, prezes firmy (kategoria Osiągnięcia biznesowe) i Łukasz Fołtyn, twórca komunikatora Gadu-Gadu (kategoria Rozwiązania informatyczne).


TOP 200