In backup we trust

Zapraszamy do słuchania kolejnego odcinka nowego sezonu podcastów Tech Trends. Tym razem skupiamy się na kopiach danych i planach Disaster Recovery. Wraz z ekspertami próbujemy nakreślić backupową rzeczywistość polskich firm. Czy jest dobrze? Posłuchajcie i oceńcie.

Dzisiejszy podcast „In backup we trust” to kontynuacja spotkania z Paulą Januszkiewicz (CQURE) i Anną Rydel (Commvault). Ale tym razem dołączył do nas Paweł Maczka (Storware), by razem z ekspertkami porozmawiać o backupie. To, że powinien być robiony, wie właściwie każda firma. Czy go jednak robi? A dodatkowo – czy na wyjątkowo trudne okazje ma zbudowany (i co ważniejsze – przetestowany) plan zachowania ciągłości biznesowej? Nasze dane, nawet w chmurze największych dostawców, zawsze mogą zostać bezpowrotnie utracone, jeśli zbagatelizujemy podstawowe zasady ich ochrony. A tą zapewnia między innymi wspomniany backup. Jak polskie firmy zabezpieczają swój biznes oparty o dane? Czy w ich strategii i budżetach istnieją plany Disaster Recovery?

Tego dowiecie się z naszego podcastu. A jeśli lubicie rocka, to z pewnością zaciekawi was, jak o backupie można śpiewać. Tak jak zrobił to Paweł Mączka i zespół Bare Machine, złożony z pracowników firmy Storware.

Zobacz również:

  • Commvault Connections on the Road – wyzwania w świecie danych

Róbmy więc kopie, ponieważ „In backup we trust”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200