Impuls 5 u wykonawcy Stadionu Narodowego i Południowej Obwodnicy Warszawy

Rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP firmy BPSC w przedsiębiorstwie AGAT SA. Spółka, która uczestniczy m.in. w budowie Stadionu Narodowego, rozbudowie Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów i budowie Południowej Obwodnicy Warszawy, będzie korzystać z oprogramowania Impuls 5 w zakresie obsługi procesów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, a także dystrybucji, gospodarki materiałowej i transportu.

Poszczególne projekty będą również obsługiwane za pośrednictwem rozwiązania klasy CRM i dedykowanej, rozwijanej przez firmę Human Dialog, aplikacji humanWork, która stanowi integralną część systemu Impuls 5 w wersji przygotowanej dla przedsiębiorstw branży budowlanej. Funkcjonalność systemu Impuls 5 obejmie także procesy związane z gospodarowaniem wyposażeniem pracowników. Wykorzystanie zintegrowanego systemu klasy ERP ma umożliwić integrację obiegu informacji i zapewnić rzeczywistą kontrolę nad przedsięwzięciami realizowanymi przez firmę AGAT.

Zobacz również:

  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta
  • Fabryka przyszłości. Na jakie przeszkody mogą natknąć się firmy cyfryzujące produkcję?
  • Metro Warszawskie wdrożyło nowy system ERP
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200