Impuls 5 i SAP razem w Zakładach Mięsnych Jarosław

System Impuls 5 wspiera procesy produkcyjne w Zakładach Mięsnych Jarosław. Obecnie trwa proces integracji rozwiązań firmy BPSC z oprogramowaniem SAP obsługującym pozostałe obszary biznesowe spółki i wykorzystywanym w innych spółkach Grupy Sokołów.

Oprogramowanie uruchomione przez firmę BPSC obejmuje swoją funkcjonalnością obszar produkcji i jest zintegrowany z dedykowanym rozwiązaniem wagowym. Wdrożenie funkcjonalności produkcyjnych Impuls 5 rozpoczęto rok temu. Towarzyszyło ono uruchomieniu nowoczesnej linii rozbioru usprawniającej procesy produkcyjne spółki. Natomiast wykorzystanie systemu wagowego pozwala na bezpośrednią rejestrację danych w czasie rzeczywistym i bieżący dostęp do informacji. Eliminuje również potencjalne pomyłki pracowników produkcji i ułatwia prowadzenie analiz. Aktualnie realizowane są prace mające na celu zintegrowanie systemu firmy BPSC z oprogramowaniem wykorzystywanym w innych spółkach Grupy Sokołów. Według przedstawicieli BPSC wraz z postępem prac zdecydowano się m.in. na rozszerzenie projektu integracyjnego. Wdrożono również rozwiązanie usprawniające proces wydawania towarów.

Czytaj też:

Nowy system zarządzania magazynami w Wytwórni Premiksów LNB

MIRBUD kompleksowo wdraża SAP

Fabryka Chevroleta będzie pracować w rozwiązaniu Apriso

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200