ITewolucja: MASTERS OF SECURITY II - bezpieczeństwo i ochrona danych

W dniu 20 kwietnia, w Ożarowie Mazowieckim, odbyła się kolejna odsłona konferencji ITewolucja: MASTERS OF SECURITY II pod patronatem Computerworld.

Wśród zaproszonych ekspertów pojawili się: Marcin Marciniak – jeden z niewielu dziennikarzy, będący jednocześnie inżynierem systemowym, autor wielu artykułów, badań i opracowań, oraz dr inż. Krystian Mączka, biegły sądowy z zakresu informatyki śledczej przy Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Zaproszeni goście mogli posłuchać wykładów na temat zabezpieczania dowodów elektronicznych, zgłaszania przestępstw komputerowych oraz o nieuprawnionych przejęciach kontroli nad kontami uprzywilejowanymi, a także o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju systemów przechowywania i ochrony danych, o bezpieczeństwie w chmurze, oraz o GDPR (General Data Protection Regulation), w kontekście analizy ryzyka związanego z przetwarzaniem informacji (Marcin Tynda SANSEC Poland S.A., organizator spotkania).

W kolejnej części konferencji inżynierowie SANSEC przedstawili trzygodzinne LIVE SHOW, w którym połączyli siły aby zaprezentować swoje możliwości w natychmiastowym składaniu wirtualnych maszyn, w sposobach ochrony infrastruktury, skutecznym zabezpieczaniu stacji przed niekontrolowanym wyciekiem cennych danych oraz najszybszym ich przywracaniu. To wszystko w jednodniowej pigułce cennej wiedzy i praktyki.

Kolejne spotkanie już 14 września. Szczegóły na www.itewolucja.pl.

Obejrzyj galerię z tego wydarzenia: