ITP oferuje monitor Eizo FlexScan T961

Firma ITP wprowadza na rynek monitor Eizo FlexScan T961 (CRT) o płaskim ekranie i przekątnej 21 cali.

Warszawska firma ITP wprowadza na rynek monitor Eizo FlexScan T961 (CRT) o płaskim ekranie i przekątnej 21 cali. Nowe urządzenie charakteryzuje się wielkością plamki 0.24 mm, częstotliwością odchylania poziomego w zakresie 30-115 kHz i rozdzielczością 1600x1200 przy częstotliwości odświeżania 92 Hz. Funkcja oszczędzania energii, którą zapewnia PowerManager i wyłącznik czasowy, pozwala na zmniejszenie poboru mocy w okresach braku aktywności do 3 W.

Dzięki dwóm wejściom (D-Sub i BNC) T961 umożliwia jednoczesną pracę z dwoma komputerami. Przełączanie sygnałów źródłowych odbywa się za pomocą umieszczonego na płycie czołowej przełącznika wyboru.

Do prostej nawigacji w ekranowym menu służy wielofunkcyjny przycisk Quick Set Control Pad. Animowane ikony, pojawiające się w oknach programu ScreenManager, ułatwiają regulację jasności, zbieżności, wymiarów i pozostałych parametrów. T961 wyposażony jest także w przycisk One Touch Auto Adjustment, którego przyciśniecie powoduje automatyczne ustawienie obrazu. T961 wyposażony jest w hub USB. Jeden z jego portów zlokalizowano pod maskownicą z przodu monitora, co ułatwia dołączanie najczęściej używanych urządzeń peryferyjnych. Oprogramowanie ScreenManagerPro for USB służy do dokładnej regulacji temperatury kolorów, wymiarów, położenia i zbieżności obrazu za pomocą myszy lub klawiatury.

Monitor Eizo FlexScan T961 spełnia wymagania ergonomii i bezpieczeństwa, łącznie z TCO 99, CE, TUV Rheinland oraz ISO 9241-3, -7 i -8.

Opcjonalny zestaw iSound zawiera głośniki stereofoniczne pracujące w systemie bass-reflex oraz mikrofon i jest zasilany bezpośrednio z monitora. Zestaw ten jest mocowany bezpośrednio do dolnej części obudowy panelu. Dodatkowe gniazda służą do dołączenia słuchawek, mikrofonu, odtwarzacza CD lub magnetofonu. Monitor objęty jest trzyletnią gwarancją.

ITP

tel. (22) 879 77 77; (22) 610-77-99

faks (22) 612 44 22

www.itp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200