ITMAGINATION inwestuje w innowacje i zapowiada międzynarodową ekspansję

Po połączeniu firm ITMAGINATION i siostrzanej spółki ITM OUTSOURCING powstała nowa firma, która będzie działać pod nazwą ITMAGINATION ze zmienioną identyfikacją wizualną.

Jednocześnie zarząd spółki zdecydował, że oprócz strategicznych inwestycji w produkty i kompetencje, przeznaczy dodatkowo co najmniej milion złotych rocznie na rzecz realizacji innowacyjnych pomysłów pracowników, a jednocześnie będzie wspierać plany stworzenia firmy o szerokim międzynarodowym zasięgu.

"W przygotowaniu strategii, którą teraz realizujemy, pomagali nam międzynarodowi specjaliści adresujący potrzeby wielu kultur i regionów. W efekcie globalizujemy markę i przygotowujemy do odpowiedzi na potrzeby klientów w wielu regionach świata. Jednocześnie chcemy, aby firma była w rękach prywatnych i zachowała rodzinny charakter" mówi Daniel Arak, współzałożyciel i Członek Zarządu ITMAGINATION.

Zobacz również:

ITMAGINATION to założona w 2008 roku polska firma zajmująca się tworzeniem dedykowanego oprogramowania oraz świadcząca usługi analizy danych i outsourcingu. Specjalizuje się w realizacji projektów dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora FMCG, budowlanego i technologicznego. Poza Polską ITMAGINATION ma też biuro w USA w Bostonie. W sumie firma zatrudnia obecnie ponad 400 osób.

W latach 2011-2014 firma osiągnęła dynamikę wzrostu przychodów na poziomie 530% i już czterokrotnie znalazła się w raporcie Deloitte Technology Fast 50 jako jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad połowa przychodów firmy pochodzi z kontraktów międzynarodowych.

Wśród klientów firmy, przedstawiciele ITMAGINATION wymieniają banki BGŻ BNP Paribas, Credit Agricole, DNB oraz międzynarodowe korporacje Danone, EDF, Tikkurila i Skanska.

Nowe logo firmy ITMAGINATION.

Nowe logo firmy ITMAGINATION.


TOP 200