ISDN – pożegnanie z kablami

BlueFRITZ! to pierwszy na krajowym rynku, bezprzewodowy kontroler ISDN działający w standardzie Bluetooth.

Na rynku pojawił się BlueFRITZ! – bezprzewodowy kontroler ISDN działający w standardzie Bluetooth.

System BlueFRITZ! składa się z niewielkich rozmiarów kontrolera ISDN – BlueFRITZ! USB i punktu dostępowego BlueFRITZ! AP-X.

Zobacz również:

  • W tych krajach mobilny internet jest najtańszy
  • Największe awarie w Internecie w 2022 roku

BlueFRITZ! AP-X – to punkt dostępowy dla 7 komputerów. Pełni rolę bazy (Access Point) umożliwiającej bezprzewodowe podłączenie notebooków oraz komputerów PC do telefonicznej sieci ISDN i Internetu. Bezpośrednio do bazy podłączyć można dwa urządzenia analogowe, komputer PC przez łącze USB oraz bezprzewodowo maksymalnie 7 komputerów - klientów (BlueFRITZ! USB).

BlueFRITZ! USB służy do bezprzewodowego podłączenia komputerów PC i notebooków w technologii Bluetooth do punktu dostępowego (bazy) .

Zdaniem producenta system umożliwia bezprzewodową transmisję danych w promieniu do 100 metrów. Urządzenia pozwalają na korzystanie ze wszystkich funkcji ISDN: dostęp do Internetu, transfer danych, wysyłanie i odbieranie faksów, wideotelefonia.

Do zestawu dołączany jest bogaty pakiet oprogramowania użytkowego.

Więcej informacji:

Asterix The ISDN Company

Ul. Karolewska 1

90-560 Łódź

http://www.asterix.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200