INFOGRAFIKA: przygotuj się na najpoważniejsze zagrożenia dla bezpieczeństwa IT

Materiał promocyjny Zagrożenia są realne! Ataki mogą zniszczyć Twój biznes. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w internecie działa coraz więcej przestępców. Za cel biorą dane Twojej organizacji, Twoje pieniądze, a co za tym idzie -spokój ducha. Co trzeba wiedzieć o zagrożeniach i ich źródłach oraz dlaczego powinniśmy się ich obawiać – co nam grozi?

Infografika przedstawia w skondensowanej formie najważniejsze informacje dotyczące kluczowych zagrożeń, które czają się na obrzeżach sieci komputerowych firm, oraz jak związane z nimi trendy będą kształtować się w przyszłości.

Gorąco zachęcamy do przeczytania eBooka Beware the Beastly Threats of IT Security (http://www.think-progress.com/wp-content/uploads/2016/09/Lenovo-ThreatsofIT-ebook-final.pdf), ale jeśli nie możecie się z nim zapoznać, koniecznie rzućcie okiem na infografikę!

Lenovo dostarcza wiedzę i technologię potrzebną do mierzenia się z najróżniejszymi zagrożeniami. Oferujemy produkty, które zostały przygotowane w celu wspierania ochrony cennych danych przed utratą, kradzieżą oraz wszystkimi typami złośliwego oprogramowania.

Linię produktów Lenovo ThinkPad X1 zaprojektowano z uwzględnieniem zaawansowanych, inteligentnych funkcji bezpieczeństwa – od wbudowanych czytników linii papilarnych, po moduły TPM (Trusted Platform Module) używane do szyfrowania danych — które ułatwiają walkę z tymi wszystkimi poważnymi zagrożeniami.

Zobacz infografikę!