III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

W trzeciej edycji Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG udział wzięli dyrektorzy finansowi, główni księgowi, szefowie sprawozdawczości finansowej oraz controllingu największych spółek polskich i zagranicznych.

Kongres odbył się w Warszawie, 15 stycznia 2013 roku, zgromadził ponad 600 uczestników, którzy wysłuchali prelekcji na temat zmian i pułapek czyhających na nich w bieżącym roku obrotowym.

Firma doradcza KPMG już po raz trzeci zorganizowała Kongres Podatków i Rachunkowości. Spotkanie zostało podzielone na dwa bloki tematyczne: podatkowy i rachunkowy, które poprowadzili partnerzy i dyrektorzy KPMG, a na co dzień szefowie poszczególnych zespołów podatkowych i audytowych. Prelegenci omówili najważniejsze zmiany w podatku PIT, CIT i VAT w 2013 roku, a także najciekawsze kwestie dotyczące cen transferowych. Ponadto przedstawili zasady analizy utraty wartości aktywów trwałych, praktyczne aspekty księgowe fuzji i przejęć oraz podsumowali wyzwania, z którymi zmagają się dyrektorzy finansowi w okresach dobrej i złej koniunktury. Aby umożliwić udział w wydarzeniu jeszcze szerszemu gronu odbiorców, III edycja Kongresu była transmitowana online. Program został również wzbogacony o konsultacje eksperckie, podczas których uczestnicy mieli możliwość indywidualnych rozmów z doradcami KPMG na temat nurtujących ich problemów związanych ze stosowaniem nowych przepisów.

Zobacz również:

  • Transformacja cyfrowa biznesu w Polsce - ciągle wiele do zrobienia

CIO Magazyn Dyrektorów IT był patronem medialnym Kongresu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200