IFS dostarczy firmie Oxford Immunotec system ERP

IFS - dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw - poinformował, że wygrał przetarg na dostarczenie firmie diagnostycznej Oxford Immunotec (specjalizującej się w produkcji testów wykrywających choroby zakaźne) systemu ERP noszącego nazwę IFS Applications.

Firma Oxford Immunotec zatrudnia 4 tys. osób i jest twórcą testu T-SPOT.TB, który uzyskał pozwolenie na wprowadzenie do obrotu w ponad 60 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych i w Europie, gdzie uzyskał oznakowanie CE. Centrala firmy znajduje się w okolicach Oxfordu w Wielkiej Brytanii oraz w Marlborough w stanie Massachusetts.

Oxford Immunotec szukał od jakiegoś czasu w pełni zintegrowanego rozwiązania ERP, które pomoże mu kontrolować jakość oraz zachować zgodność z przepisami i branżowymi standardami. Przetarg na dostarczenie tego typu rozwiązania wygrała firma IFS.

Zobacz również:

Komentując to wydarzenie Alan Laing (dyrektor zarządzający IFS w Wielkiej Brytanii i Irlandii) powiedział, „Jesteśmy niezwykle dumni z nawiązania współpracy z firmą Oxford Immunotec, której pracownicy działają w tak kluczowej branży jak diagnostyka. Nasze rozwiązania dla sektora biotechnologicznego, w którym najwyższa jakość i ścisłe przestrzeganie przepisów są niezbędne, zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Będziemy współpracować z firmą Oxford Immunotec, aby zapewnić jej wydajność i zgodność z przepisami przez wiele tygodni, miesięcy i lat”.


TOP 200