IDGinternet - czyli Internet od IDG

Firma IDG Poland, właściciel serwisu IDG.pl, zaprezentowała nową usługę - ogólnopolski numer dostępowy IDGinternet. Nasz numer, 020 92 27, dostępny jest dla użytkowników modemów analogowych lub cyfrowych (ISDN).

IDGinternet - czyli Internet od IDG

IDGinternet

Prędkość połączenie to 56 kbps - usługa świadczona jest poprzez sieć telekomunikacyjną firmy Energis Polska, co jest gwarancją jej najwyższej jakości. Co ważne, korzystanie z numeru dostępowego 020 92 27 jest niezwykle proste - nie wymaga podpisywania żadnych dodatków umów. Konfiguracja połączenia jest prosta - wystarczy stworzyć nowe połączenia sieciowe, podać w nim numer dostępowy IDG, zaś jako nazwę użytkownika i hasło wpisać ppp (szczegółową instrukcję konfiguracji można znaleźć tutaj -http://www.idg.pl/internet/konf.asp ). Od tej chwili można łączyć się z Siecią przez numer dostępowy IDGinternet.

Należność za połączenie - dokładnie tej samej wysokości, co w przypadku korzystania z numeru dostępowego Telekomunikacji Polskiej (zależy jedynie od wybranego przez użytkownika pakietu TP) - zostanie automatycznie doliczona do rachunku telefonicznego. Usługa realizowana jest dzięki współpracy IDG Poland z firmą Energis Polska (co jest gwarancją jej najwyższej jakości).

Zobacz również:

  • Rosja zachowuje połączenie z internetem. Czy będzie odcięta?
IDGinternet - czyli Internet od IDG

Więcej informacji (w tym szczegółowa instrukcja konfiguracji połączenia w różnych systemach operacyjnych):

http://www.idg.pl/internet/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200