ID i GeM integrują produkty

Internet Designers (ID) i Global eMarketing (GeM) zawarły umowę o współpracy, w ramach której będą wspólnie promować dwa podstawowe produkty obu firm – platformę webUnit i system pomiaru ruchu internetowego GeMius.

Internet Designers SA i Global eMarketing SA zawarły umowę o współpracy, w ramach której będą wspólnie promować dwa podstawowe produkty obu firm – platformę webUnit i system pomiaru ruchu internetowego GeMius. Funkcjonalność opracowanego przez ID systemu do zarządzania treścią w serwisach WWW została wzbogacona o narzędzia do analizy ruchu internetowego. Autorskie rozwiązanie Global eMarketing zapewni użytkownikom webUnit bieżący dostęp do statystyk ruchu, zawierających m.in. liczbę odsłon, wizyt, liczbę użytkowników z podziałem na nowych i powracających czy średni czas wizyty. Dostępny jest także moduł geolokalizacyjny.

System GeMius rozszerzy ofertę hostingową ID o monitoring ruchu internetowego, w połączeniu z dodatkowymi usługami analizy potrzeb statystycznych serwisów czy interpretacji wyników.

Zobacz również:


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200