IBS w farmaceutyce

Spółka IBS wprowadziła na rynek oprogramowanie dla branży farmaceutycznej, IBS Pharma. Aplikacja ta oparta jest na systemie ASW (Application SoftWare) w wersji 4.50. IBS Pharma gwarantuje zarządzanie ...

Spółka IBS wprowadziła na rynek oprogramowanie dla branży farmaceutycznej, IBS Pharma. Aplikacja ta oparta jest na systemie ASW (Application SoftWare) w wersji 4.50. IBS Pharma gwarantuje zarządzanie systemem zamówień i środkami trwałymi, zawiera moduł zakupów, magazynowania, logistyki i umożliwia kontrolę finansową i analizy biznesowe.

Oprogramowanie ASW zostało już wdrożone w firmie Pharmag, jednym z największych ogólnopolskich dystrybutorów leków, środków higieny i sprzętu medycznego. "Kolejne wdrożenia tego systemu w Polsce będą opierać się na tym, doświadczeniu zdobytym w Pharmagu. Rynek farmacji jest bowiem w Polsce jednym z niewielu bardzo dobrze prosperujących działów gospodarki, co obok rynku motoryzacyjnego stanowi dla IBS strategiczny obszar", powiedział Robert Jesionek, Public Relations Manager w IBS Polska.

Zobacz również:

IBS Pharma gwarantuje zarządzanie systemem zamówień i środkami trwałymi, moduł zakupów, magazynowania, logistyki oraz kontrolę finansową i analizy biznesowe.


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200