IBM zaoferuje rozwiązania Baana

W ramach globalnej umowy IBM będzie oferować rozwiązania iBaan na własnych platformach sprzętowych.

Holenderski producent oprogramowania ERP, CRM i SCM, zawarł globalne porozumienie z koncernem IBM. Jest ono częścią porozumienia partnerskiego zawartego pomiędzy IBM i brytyjską spółką Invensys, której podmiotem zależnym jest Baan.

Baan dostarczy IBM-owi kompletne rozwiązania wspomagające kooperacyjne procesy biznesowe dla producentów z branży motoryzacyjnej i elektronicznej. Rozwiązania z serii iBaan, czyli internetowe zestawy aplikacji i usług wspomagających zarządzanie, IBM przystosuje do własnych platform sprzętowych z serii eServers.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Przedsiębiorstwa działające w tych dwóch branżach będą mogli przy wykorzystaniu rozwiązania iBaan monitorować środowisko produkcyjne w czasie rzeczywistym w celu nadzorowania i śledzenia procesu produkcyjnego. Rozwiązania iBaan-a pozwolą również producentom aut oraz sprzętu high-tech na współpracę w czasie rzeczywistym ze swoimi klientami. Pakiet iBaan dostępny będzie również dla klientów IBM na zasadzie usług outsourcingowych.

W chwili obecnej ok. 1 tys. konsultantów IBM pracuje na całym świecie w charakterze integratorów aplikacji Baan dla takich klientów, jak Mercedes-Benz, Boeing czy Solectron.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200