IBM otwiera Centrum Dostarczania Usług w Katowicach

Zlokalizowane w Katowicach Centrum Dostarczania Usług dołączy do sieci strategicznych ośrodków IBM świadczących szeroki zakres usług IT. Rozpoczęcie działalności operacyjnej Centrum planowane jest na sierpień br.

Stef Stangret, dyrektor Centrum Dostarczania Usług IBM we Wrocławiu, podkreślał, że odkąd firma otworzyła w 2009 r. Centrum IBM we Wrocławiu, zakres i zasięg jej oferty usługowej znacznie się powiększył. Firma zapowiada, że Centrum w Katowicach będzie zbudowane zgodnie ze standardami globalnymi IBM.

Obecnie IBM ma w Polsce Centrum Dostarczania Usług i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie i Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku. W ub. r. firma otworzyła również regionalne oddziały handlowe w Katowicach, we Wrocławiu, w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200