IBM i Ariba dla e-commerce B2B

IBM i Ariba zaprezentowały rozwiązanie umożliwiające dostawcom obsługę transkacji e-commerce B2B - IBM Start Now e-commerce Solutions for Ariba SupplierLive.

IBM Start Now e-commerce Solutions for Ariba SupplierLive umożliwia dostawcom stworzenie w Internecie strony e-commerce, która jest automatycznie łączona z licznymi odbiorcami i giełdami działającymi w sieci Ariba Commerce Services Network. Produkt ten wykorzystuje rozwiązania sieciowe Cisco Systems i zapewnia zintegrowany system typu plug-and-play dla dostawców, pozwalający uczestnikom na szybkie zawieranie transakcji po niskich kosztach.

Stworzona przez firmy IBM i Ariba oferta zapewnia elementy niezbędne do wykorzystania możliwości handlu elektronicznego, w tym sprzęt, aplikacje

i oprogramowanie pośredniczące, usługi i serwis, finansowanie, połączenie z platformą Ariba oraz rozwiązania sieciowe Cisco Systems.

Bazując na WebSphere Commerce Suite i na platformach serwerowych IBM Netfinity i AS/400 oraz wykorzystując rozwiązania sieciowe Cisco, IBM Start Now e-commerce Solutions for Ariba SupplierLive umożliwia dostęp do zbiorowych systemów zaopatrzenia i giełd elektronicznych z jednej platformy.

Nowy produkt jest częścią programu IBM Start Now e-business Solutions, który

ma ułatwić partnerom handlowym IBM szybkie dostarczenie klientom rozwiązań e-business. IBM Start Now e-commerce Solutions for Ariba SupplierLive jest przeznaczony dla średniej wielkości dostawców potrzebujących rozwiązań typu wszystko-w-jednym do obsługi transakcji e-commerce B2B.

IBM Polska

tel.(22)878 67 77

fax .(22) 878 68 88

www.ibm.pl


TOP 200