IBM będzie oferował rozwiązania Lucenta

Koncerny podpisały porozumienie na mocy którego International Business Machines zaoferuje swoim klientom systemy firmy Lucent do bezprzewodowej i światłowodowej transmisji danych oraz rozwiązania VoIP.

Lucent Technologies zawarł umowę z IBM, na mocy której klientom IBM Global Services będą oferowane produkty Lucenta, przede wszystkim rozwiązania do światłowodowej i bezprzewodowej transmisji danych.

Porozumienie koncernów będzie obowiązywać w skali globalnej i wejdzie w życie za kilka tygodni. Umowa pozwoli Lucent Technologies poszerzyć dotychczasowe kanały dystrybucji. Dzięki współpracy firmy w ciągu dwóch najbliższych lat spodziewają się zwiększyć swoje obroty o kilkaset milionów dolarów.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Lucent zaoferuje swoje rozwiązania z zakresu bezprzewodowej i optycznej transmisji danych, tworzenia wirtualnych sieci prywatnych czy systemów VoIP. Rozwiązania Lucenta poszerzą ofertę IBM i umożliwią firmie dostarczanie w pełni kompleksowej infrastruktury e-biznesowej swoim klientom korporacyjnym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200