Hybrydowy silnik dla polskich firm

Materiał promocyjny Już za miesiąc odbędzie się konferencja HPE Discover More Warsaw. To dobra okazja, by dowiedzieć się, jak poprzez wykorzystanie hybrydowego IT dostarczyć dobrego paliwa do rozwoju swojej organizacji i transformować ją za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych.

27 marca w Arche Hotel Krakowska w Warszawie świat IT spotka się ze światem biznesu. Coroczna konferencja, organizowana przez Hewlett Packard Enterprise, to kompendium wiedzy dla tych firm, które potrzebują zmian. Dziś o przewadze konkurencyjnej decyduje w znaczniej mierze technologia. Dlatego należy wiedzieć, w jaki sposób skutecznie transformować cyfrowo organizację i sprostać wymaganiom współczesnego rynku.

HPE od kilku lat konsekwentnie udowadnia, że potrafi w skuteczny sposób dostarczać paliwa do rozwoju polskich przedsiębiorstw. Strategia firmy, oparta o trzy filary: tworzenia jak najprostszych środowisk hybrydowych IT, wspomaganie w ich zarządzaniu oraz dostarczanie usług doradczych i wdrożeniowych, jest odpowiedzią spółki na potrzeby klientów, którzy oczekują prostych i dobrze mierzalnych narzędzi. I takie również rozwiązania firmy otrzymują.

HPE skupia się na wsparciu transformacji cyfrowej klientów i modernizacji środowisk klienckich „bliżej chmury”, jednak cały czas pozostając w nurcie hybrydowym. To odpowiedź na preferencje przedsiębiorstw, które nie zawsze chcą w pełni migrować do chmury lub z różnych powodów nie mogą tam wynieść swoich wszystkich danych. Umiejętne łączenie chmury obliczeniowej z lokalnymi systemami informatycznymi to jeden z atutów HPE. Firma specjalizuje się w hybrydowym IT, dostarczając zaawansowane rozwiązania umożliwiające uzyskanie elastyczności chmury obliczeniowej również w infrastrukturze on-premise.

Jednocześnie HPE cały czas aktualizuje swoją ofertę, by oferować organizacjom najnowsze narzędzia budujące ich przewagę konkurencyjną. Stąd również rozwiązania związane ze Sztuczną Inteligencją czy Internetem Rzeczy.

O tych rozwiązaniach przedstawiciele biznesu będą mogli porozmawiać z ekspertami podczas marcowej konferencji HPE Discover More Warsaw. I nie tylko, ponieważ całodniowy program daje spektrum praktyczne i teoretyczne współczesnej informatyki oraz sposobów jej wykorzystania do budowania nowych modeli biznesowych. O swoich rozwiązaniach, wspierających ofertę HPE, będą mówić również eksperci z innych firm technologicznych. HPE śmiało bowiem wchodzi w globalne i lokalne alianse z dostawcami technologii, by mieć możliwość dostarczania przedsiębiorstwom kompletnych rozwiązań przyspieszających cyfrową transformację.

Hybrydowy silnik dla polskich firm