Huawei przedstawia inteligentne rozwiązania, które ułatwiają pracę firm

Inteligentne rozwiązania chmurowe dla przedsiębiorstw i infrastruktura sieciowa, która sprosta zmieniającym się potrzebom biznesu to dwa wiodące tematy tegorocznej konferencji Huawei ICT Day Online. Odbędzie się ona w sieci 28 kwietnia.

Huawei należy do liderów branży technologicznej rozwijających mechanizmy sztucznej inteligencji. Na badania i rozwój w tej dziedzinie chińska firma przeznacza ok. 1,5 mld dolarów rocznie. Efekty tych prac wdraża zarówno w produktach konsumenckich, jak i w rozwiązaniach dla biznesu. Algorytmy sztucznej inteligencji wspierają nie tylko infrastrukturę sprzętową Huaweia, ale także intensywnie rozwijane przez firmę usługi chmurowe.

Zastosowaniom AI oraz gotowym inteligentnym rozwiązaniom w przetwarzaniu danych, operacjach na brzegu sieci, w bezpieczeństwie i w ruchu sieciowym będzie poświęcona pierwsza część konferencji. W drugiej eksperci i partnerzy Huawei przedstawią nowe rozwiązania sieciowe przeznaczone dla przedsiębiorstw, wśród nich WiFi 6. Zastanowią się też nad wyzwaniami, jakie przed firmowymi sieciami postawiła pandemia koronawirusa i spróbują wskazać możliwości uproszczenia zarządzania sieciami poprzez wykorzystanie inteligentnych technologii.

Zobacz również:

Obie części zakończą konkursy dla uczestników. Dla tych, którzy najszybciej będą udzielać poprawnych odpowiedzi, organizator przygotował czaderskie nagrody: obok kilkudziesięciu routerów, power banków i głośników także smartfony Huawei Mate 30 Pro, smartwatche Watch DT 2 oraz opaski Band 4 Pro.

Konferencja rozpocznie się 28 kwietnia o godzinie 10.00 i potrwa ok. trzech godzin. Pełny program oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://huaweiictdayonline.pl/.


TOP 200