Holograficzny identyfikator 3Com

3Com zdecydował się umieszczać na swoich przełącznikach holograficzne znaczniki, dzięki którym użytkownicy będą mieli pewność, że mają do czynienia z oryginalnym produktem, a nie podróbką.

Holograficzny identyfikator 3Com
Hologramy są trójwymiarowe i zostały zaprojektowane oraz są produkowane (w oparciu o technologię DuPont Izon) przez DuPont Authentication Systems. Znacznik zawiera trójwymiarowe tło otaczające napis "3Com", którego elementem jest logo firmy (trzy pierścienie). Wokół tekstu "3Com" widać grupy punktów tworzące specjalny wzór. Wzór zawiera od 1 kropki do 2, 3 i 4 kropek, zależnie od tego pod jakim kątem jest oglądany.

Znaczniki będą umieszczane na przełącznikach wyprodukowanych po styczniu 2006 r. Dotyczy to przede wszystkim (ale nie ogranicza się do nich) przełączników należących do linii: Switch 5500 i 5500G, Switch 4400, Switch 4200 i 4200A, Switch 4500, Switch 3800, Switch 3870, Baseline LAN i OfficeConnect LAN.

Zobacz również:

  • Webex ze wsparciem dla hologramów
  • Cisco Business – rozwiązanie sieciowe od Cisco dla małego i średniego biznesu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200