Hogart wdroży SunSystems w wydawnictwie Siedmioróg

Spółka Hogart zawarł umowę z wydawnictwem Siedmioróg na wdrożenie systemu finansowo-dystrybucyjnego SunSystems, angielskiego producenta Systems Union. Wdrożony system obejmie moduły: finansowy SunFina...

Spółka Hogart zawarł umowę z wydawnictwem Siedmioróg na wdrożenie systemu finansowo-dystrybucyjnego SunSystems, angielskiego producenta Systems Union. Wdrożony system obejmie moduły: finansowy SunFinancials oraz gospodarczy SunBusiness. Wydawnictwo specjalizujące się w pozycjach książkowych dla dzieci i młodzieży korzystać będzie ponadto z pakietu Vision - systemu klasy BI (Business Inteligence). Całkowite zakończenie wdrożenia systemu zaplanowano na czerwiec br.

SusSystems zaimplementowany zostanie na platformie Windows 2000 i bazie danych SQL. Z systemu korzystać będzie mogło jednocześnie 16 pracowników odpowiedzialnych w wydawnictwie za rachunkowość fiskalną i zarządczą oraz obsługę sprzedaży i logistykę.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

Warszawski Hogart jest autoryzowanym dystrybutorem SunSystems w Polsce. Na świecie system ten wykorzystywany jest w ponad 20 tys. firm, w Polsce korzysta z niego ponad 150 spółek, w tym m.in. polski oddział koncernu Coca-Cola, Kodak Polska, PKO Credit Suisse Towarzystwo Funduszy Powierniczych oraz producent przetwórstwa owocowego-warzywnego Pudliszki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200