Hiperkonwergencja – ostatnia szansa, aby wziąć udział w niezwykłych warsztatach!

Materiał promocyjny Prowadzisz biznes i nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją? Postaw na nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje hiperkonwergencja. O tym, czym jest i w jaki sposób może pomóc, dowiesz się z warsztatów organizowanych przez NTT Ltd. – jednego z największych globalnych integratorów rozwiązań bezpieczeństwa.

Dla kogo przeznaczone są nasze warsztaty?

Warsztaty NTT Ltd. dedykowane są wszystkim przedstawicielom biznesu oraz osobom odpowiedzialnym za płynne działanie infrastruktury w firmach. Hiperkonwergencja umożliwia znaczne podniesienie jej wydajności poprzez zastosowanie rozwiązań zapewniających większą elastyczność i skalowalność. Pozwala zarazem nie tylko na utrzymanie dotychczasowych wydatków, ale również ich zmniejszenie. Jak to możliwe? Otóż kluczowym elementem sukcesu jest właściwie zdefiniowana programowo warstwa data center.

O tym właśnie będą mówić podczas warsztatów eksperci NTT Ltd., dzięki czemu uczestnicy uzyskają teoretyczną, podstawową wiedzę na temat hiperkonwergencji, zaś aby pokazać to rozwiązanie w działaniu, przygotowano dodatkowo Laboratorium HyperFlex. Będą to demonstracje ośmiu różnych scenariuszy, ukazujących odmienne aspekty praktycznego zastosowania hiperkonwergencji. Wśród przygotowanych można wymienić optymalizację środowiska pracy (z wykorzystaniem narzędzi Cisco), a także elastyczne przeprowadzenie migracji VM. Uczestnicy warsztatów będą mogli dzięki temu uzyskać nie tylko wiedzę praktyczną, ale również zobaczyć konkretne, „namacalne” korzyści płynące z omawianych zastosowań i możliwości.

Jak warsztaty NTT Ltd. pomogą Twojej firmie?

Podczas warsztatów możesz sprawdzić, które z prezentowanych możliwości hiperkonwergencji najlepiej będą nadawać się do zastosowania w Twojej firmie i od razu omówić wszystkie płynące z nich korzyści. Prowadzący warsztaty eksperci NTT Ltd. z chęcią odpowiedzą na każde pytanie, dzięki czemu zyskasz jasne odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Zapisz się na warsztaty!

Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 stycznia 2020 w warszawskiej siedzibie NTT Ltd. na ulicy Siennej 73.

Nie czekaj i zapisz się na warsztaty już dzisiaj!