Harvard Graphics wersja 3.0

Lider wśród programów do przygotowywania prezentacji pracujących na PC, Harvard Graphics doczekał się nowej wersji 3-0. Nowe fonty, rozszerzone możliwości barwne do 64 kolorów, animacja, ułatwione tworzenie obrazów posługiwanie się myszą, bogata narzędziownia, wektorowe liternictwo, przyjmowanie obrazów ze skanera (TIFF lub PCX) pozwala wróżyć tej wersji większą popularność, niż osiągnęli „starsi bracia". Wersja 3.0 ma się ukazać w sprzedaży w lipcu.

Lider wśród programów do przygotowywania prezentacji pracujących na PC, Harvard Graphics doczekał się nowej wersji 3-0. Nowe fonty, rozszerzone możliwości barwne do 64 kolorów, animacja, ułatwione tworzenie obrazów posługiwanie się myszą, bogata narzędziownia, wektorowe liternictwo, przyjmowanie obrazów ze skanera (TIFF lub PCX) pozwala wróżyć tej wersji większą popularność, niż osiągnęli „starsi bracia". Wersja 3.0 ma się ukazać w sprzedaży w lipcu. Jednocześnie poinformowano, że przygotowywana jest wersja pracująca w środowisku Windows, która ukaże się prawdopodobnie jeszcze pod koniec tego roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200