Handlobank i Citibank razem

21 i 22 kwietnia nastąpi połączenie systemów informatycznych obu banków. Zablokowana zostanie internetowa obsługa rachunków poprzez system handlonet. Od 23 kwietnia dostęp do operacji bankowych przez Internet będzie możliwy za pomocą systemu CitiDirect.

21 i 22 kwietnia nastąpi połączenie systemów informatycznych handlobanku i Citibanku. Baza klientów oraz informacje o rachunkach zostaną przeniesione do systemu Systematics pracującego w Citibanku.

W tych daniach nastąpią chwilowe ograniczenia w dostępie do usług bankowych. Nie będzie można m.in. dokonywać przelewów przez telefon. Według informacji banku, mogą również nastąpić pewne trudności przy płaceniu kartami płatniczymi handlobanku.

Zobacz również:

  • McAfee Enterprise i FireEye połączyły się pod marką Trellix
  • Adobe przejmuje firmę Figma
  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?

Już 20 kwietnia o godz. 20.00 całkowicie zostanie zablokowany handlonet - system bankowości internetowej pracujący w handlobanku. Od 23 kwietnia usługa ta będzie dostępna poprzez system CitiDirect, z którego - po dokonaniu aktywacji w CitiPhone - mogą korzystać już klienci Citibanku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200