HPE SimpliVity – zarządzanie infrastrukturą może być prostsze

Infrastruktura IT to rzecz oczywista w każdej firmie. I wszędzie osoby odpowiedzialne za ten aspekt zastanawiają się, jak osiągnąć optymalne korzyści przy minimalnym nakładzie środków? Czy jest to w ogóle możliwe?

Dobrym pomysłem jest zastosowanie rozwiązań hiperkonwergentnych HPE SimpliVity.

Dlaczego?

Na to pytanie odpowie nam Piotr Bator. W zaprezentowanym materiale wideo opowiada o ogólnych możliwościach tych rozwiązań, a także zastosowaniach w przypadku konkretnych firm. Ponieważ są one skalowalne, mogą korzystać z nich zarówno organizacje o bardzo rozbudowanej infrastrukturze technologicznej, jak i mniejsze firmy, o niewielkich zasobach sprzętowych. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdy specjalistów IT zaczyna brakować. Hiperkorwergencja upraszacza cały proces zarządzania, wpływając zarazem ma wydajność biznesu.

Piotr Bator podaje konkretne przykłady wprowadzonych rozwiązań. Zaznacza przy tym, że wielu administratorów IT waha się przed zaimplementowaniem tych rozwiązań, obawiając się utraty pracy. Jednak jest to błędne myślenie. Dlaczego? Na to pytanie poznasz odpowiedź na naszym materiale wideo.

HPE SimpliVity to nowoczesne rozwiązania, powstałe po to, aby biznes sprostał wyzwaniom współczesnego, cyfrowego świata. Nie daj się wyprzedzić innym – pozwól, aby usprawniły Twój biznes. Wszystkiego dowiesz się z materiału wideo – zapraszamy do obejrzenia.

HPE SimpliVity - dlaczego warto? Zapraszamy także do pobrania poniższego materiału:

10 argumentów, dla których warto zainwestować w HPE SimpliVity

Technologie hiperkonwergentne są odpowiedzią na potrzeby organizacji w zakresie efektywnego zarządzania i optymalizacji infrastruktury IT, z minimalnym zaangażowaniem pracowników działu informatycznego. Dzięki hiperkonwergencji organizacje zyskują całkowitą kontrolę nad zarządzaniem środowiskiem IT, włącznie z infrastrukturą obliczeniową, sieciową i storage’ową.