HPE SimpliVity z nowymi funkcjonalnościami

Hewlett Packard Enterprise ogłasza rozszerzenie funkcjonalności HPE SimpliVity. Nowości, opracowane z myślą o firmowym brzegu sieci, to m.in. jeszcze lepsza ochrona danych - dzięki natywnemu tworzeniu kopii zapasowych w chmurze i scentralizowanemu backupowi, który ułatwia zapewnienie zgodności z regulacjami.

HPE SimpliVity to inteligentne rozwiązanie HCI zoptymalizowane do działania na firmowym brzegu sieci. Edge computing ma kluczowe znaczenie dla organizacji posiadających wiele rozproszonych lokalizacji, m.in. dla handlu detalicznego, szpitali, usług finansowych i produkcji. Organizacje potrzebują infrastruktury, która jest maksymalnie prosta w zarządzaniu, posiada wbudowaną odporność na awarie i efektywną ochronę danych. Tylko w ten sposób aplikacje będą działać bez przestojów i będą w stanie szybko odzyskiwać dane z różnych lokalizacji.

HPE Simplivity skutecznie radzi sobie z takimi potrzebami. Jego kluczowym elementem jest wydajne, zintegrowane urządzenie dedykowane, zapewniające wysoką dostępność. Wbudowane w rozwiązanie, scentralizowane mechanizmy ochrony danych działają w sposób zautomatyzowany i nie wymagają obsługi administracyjnej. Natomiast efektywność ekonomiczną zapewniają wiodące w branży technologie gwarantujące wysoką wydajność obsługi danych.

Zobacz również:

  • HPE wspiera badania nad technologiami kwantowymi

HPE pracuje teraz nad udoskonaleniem rozwiązania w obszarze ochrony danych i zwiększeniem jego elastyczności poprzez zapewnienie możliwości uruchamiania na brzegu sieci - obok maszyn wirtualnych - kontenerów.

Nowe możliwości HPE SimpliVity obejmują teraz:

HPE SimpliVity z HPE Cloud Volumes Backup umożliwia proste, efektywne i elastyczne tworzenie kopii zapasowych bezpośrednio w chmurze z wielu lokalizacji brzegowych

• Zaawansowana integracja HPE SimpliVity z HPE StoreOnce zapewnia ochronę dla rozproszonych lokalizacji brzegowych z wykorzystaniem predefiniowanych polityk, dopasowanych do specyfiki poszczególnych aplikacji. W efekcie można łatwo i wydajnie replikować aplikacje oraz dane bezpośrednio do centralnego urządzenia HPE StoreOnce, mając na celu zapewnienie zgodności oraz długookresowe przechowywanie

• Wtyczka Kubernetes CSI dla HPE SimpliVity pozwala na ujednolicenie zarządzania i tworzy odporną na awarie, w pełni zintegrowaną infrastrukturę hiperkonwergentną (HCI) do uruchamiania zarówno aplikacji w kontenerach, jak i maszyn wirtualnych (VM) na zunifikowanej platformie na brzegu sieci.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200