HPE Discover Virtual Experience – ogromna porcja eksperckiej wiedzy

Zapraszamy na wyjątkową konferencję - HPE Discover Virtual Experience. Już 23 czerwca będzie można posłuchać ponad stu ekspertów i praktyków cyfrowej transformacji, wybrać spośród 150 sesji live i on-demand i korzystać z międzynarodowej wymiany doświadczeń przedstawicieli stu krajów.

Podczas HPE Discover Virtual Experience zobaczymy, w jaki sposób dostawca technologii, taki jak HPE, staje się partnerem klientów aby wspólnie pracować nad osiąganiem celów biznesowych, podniesieniem wydajności pracy, zadowolenia konsumentów i pracowników. Do dyspozycji uczestników będą doświadczeni eksperci, którzy pokażą jak w praktyce przeprojektować strategię IT, biorąc pod uwagę technologię, ludzi i partnerów biznesowych i zaimplementować rozwiązania transformacyjne.

Szczegółowa agenda i rejestracja: https://attend.hpe.com/discover2020

Dane i aplikacje

Żyjemy w świecie digital-first, który wymaga błyskawicznego rozwijania nowych aplikacji i sprawnego analizowania danych. To niezbędny warunek, aby lepiej rozumieć potrzeby klientów, rozwijać nowe produkty, budować relacje z partnerami i tworzyć nowe modele biznesowe. Eksperci w dziedzinie AI, kontenerów, czy big data w trakcie konferencji zaprezentują innowacyjne narzędzia i rozwiązania – to wyjątkowa okazja do spotkania z nimi.

Nowe podejście do finansów

Nadeszła era ogromnych wyzwań biznesowych. Liderzy cyfrowi i osoby odpowiedzialne za finanse odgrywają znaczącą rolę w zapewnieniu finansowej stabilności przy jednoczesnym ogromnym wysiłku operacyjnym. Dla niektórych organizacji to czas na przemodelowanie finansowe IT i znalezienie kolejnych obszarów optymalizacji. Podczas HPE Discover Virtual Experience, eksperci pokażą zupełnie nowe strategie finansowe opracowane przez HPE Financial Services, które pomagają godzić priorytety IT z perspektywą ekonomiczną.

Cloud przyspieszy transformację

Wykorzystanie chmury zwiększa elastyczność, podnosi sprawność działania i przyspiesza wprowadzanie nowych produktów na rynek – wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na zwiększenie wartości biznesowej. HPE GreenLake to nowoczesne podejście chmurowe do aplikacji, danych, wykorzystujące self-service, model pay-per-use i ogromne możliwości skalowania. Podczas konferencji będziemy mieli okazję rozmawiać także o strategii edge-to-cloud i platofm-as-service.

Technologia pomaga w walce z COVID-19

Centra badań i naukowcy na całym świecie wykorzystują nowoczesne narzędzia technologiczne, w tym sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby przyspieszyć stworzenie leków i szczepień na koronawirusa. HPE wierzy w wykorzystanie technologii dla poprawy jakości życia i pracy ludzi – podczas konferencji będzie można zobaczyć najnowsze osiągnięcia, które wspierają naukowców.

Jakie wyzwania czekają nas po COVID-19?

Nowy sposób pracy, zapewnienie ciągłości biznesowej, wprowadzenie nowych strategii, technologii i zwiększenie elastyczności to podstawowe zadania, ale nie wystarczające. Trzeba wciąż ewoluować i poprawiać pozycję rynkową. Podczas HPE Discover Virtual Experience będzie możliwość spotkania z ekspertami, którzy podzielą się wiedzą na temat innowacyjnego wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. HPE koncentruje się nie tylko na tym, w jaki sposób odpowiedzieć na sytuację związaną z COVID-19, ale także na tym, w jaki sposób powrócić do „normalności”.

Zapraszamy na HPE Discover Virtual Experience!