HPE Discover Virtual Experience – dołącz do globalnej konferencji online

Zapraszamy na HPE Discover Virtual Experience. W programie wystąpienia ponad 100 liderów cyfrowych zmian i ekspertów, 150 sesji i naprawdę międzynarodowy charakter z udziałem 100 krajów. To wyjątkowa i komfortowa okazja aby wirtualnie uczestniczyć w jednej z najważniejszych globalnych konferencji – do wyboru będą sesje live i on-demand.

Chmura hybrydowa i świat innowacji

Świat błyskawicznie zmienił się na naszych oczach, pojawiły się nowe wyzwania i priorytety. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pomagają przyspieszyć transformację cyfrową we wszystkich obszarach, między innymi dzięki wykorzystaniu chmury i lepszej analityce danych.

Chmura hybrydowa, to gorący temat od dłuższego czasu. HPE GreenLake to nowoczesne podejście chmurowe do aplikacji, danych, wykorzystujące self-service, model pay-per-use i ogromne możliwości skalowania. To oznacza ogromną elastyczność, większą sprawność operacyjną, przyspieszenie działania i wsparcie w zyskaniu wartości biznesowej. Podczas konferencji będziemy mieli okazję rozmawiać także o strategii edge-to-cloud i platofm-as-service.

Podejście digital-first oznacza konieczność szybkiego rozwijania nowych aplikacji i analizowania danych. Dzięki temu organizacje poznają i wyprzedzają potrzeby klientów, rozwijają nowe usługi i produkty oraz odświeżają modele biznesowe. Podczas HPE Discover Virtual Experience będzie można posłuchać międzynarodowych ekspertów w dziedzinie konteneryzacji, big data i AI.

Szczegółowa agenda i rejestracja: https://attend.hpe.com/discover2020

Transformacja cyfrowa

W związku z COVID-19, chyba wszyscy musieliśmy zmienić plany, codzienny tryb pracy, pojawiły się zupełnie nowe wyzwania i możliwości, które wpłynęły na pracowników, biznes i otoczenie. Rolą nowoczesnych liderów jest unormowanie sytuacji biznesowej, wzmocnienie organizacji i przeprowadzenie jej przez nieoczekiwane turbulencje. Dlatego jeszcze ważniejsze niż wcześniej stało się zwinne i szybko się dostosowujące IT. Chmura jest jednym z niezbędnych elementów takiego modelu działania. Transformacja cyfrowa, którą obserwujemy, wykracza daleko poza tradycyjnie rozumianą technologię. W jaki sposób najlepsi liderzy zmieniają swoje organizacje i sposób działania aby wywalczyć najlepszą pozycję rynkową? Podczas HPE Discover Virtual Experience poznamy najciekawsze przykłady.

Eksperci pokażą także zupełnie nowe strategie finansowe opracowane przez HPE Financial Services, które pomagają godzić priorytety IT z perspektywą ekonomiczną.

Jak będzie wyglądało miejsce pracy przyszłości?

Praca zdalna przestała być opcją, stała się codziennością w bardzo wielu firmach. Jak będzie wyglądał powrót do biur – czyli w jaki sposób przestawić zarządzanie kryzysowe na zarządzanie „regenaracją”? Eksperci HPE będą mówić o nowych strategiach i technologiach, które pomogą w tworzeniu nowoczesnego miejsca pracy, bezpiecznego i odpornego na wszelkie zawirowania.

Czy AI i Machine Learning pomogą w walce z COVID-19?

Naukowcy na całym świecie współpracują, aby przyspieszyć stworzenie leków i szczepień na koronawirusa, używając do tego nowoczesnych narzędzi do modelowania, symulacji, wykorzystując sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. HPE wierzy w wykorzystanie technologii dla poprawy jakości życia i pracy ludzi. Teraz stało się to ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas konferencji będzie można zobaczyć działanie centrum badań i naukowców, którzy wykorzystują rozwiązania HPC i AI aby walczyć z koronawirusem.

COVID-19 to wielki test planów zachowania ciągłości biznesowej i odporności na zupełnie nowe wyzwania. Wiele organizacji w ekspresowym tempie musi dostosować się, ocenić i odpowiedzieć na zaistniałą sytuację, zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, zorganizować pracę zdalną i jednocześnie zagwarantować bezpieczeństwo danych. Eksperci podczas konferencji pokażą najlepsze praktyki, rozwiązania i narzędzia, które sprawdzają się w realizacji tych wyzwań i jednocześnie pomogą przygotować się na przyszłość.

Zapraszamy na HPE Discover Virtual Experience!